Oficjalna dystrybucja w Polsce

Transfer Factor Belle Vie 221 zł!

 

Transfer Factor Belle Vie

Transfer Factor Belle Vie to suplement diety przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Produkt posiada rozkładaną etykietę w 12 językach, w tym w języku polskim.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Masa netto: 34,56 g

Skład: Mieszanka warzyw kapustnych (brokuł, kapusta, jarmuż), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L. Kuntze), żelatyna, ekstrakt z nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum L.), ekstrakt z korzenia kudzu (Pueraria lobata), 4Life Transfer Factor™ (wyprodukowany z siary krowiej (mleka) i żółtka jaja), ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L.), ekstrakt z koniczyna łąkowa (Trifolium pretense L.), woda, olejek goździkowy (Syzygium aromaticum L. Merr.).

Stosowanie: 2 kapsułki dziennie

Kraj pochodzenia: USA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Osoby niedoczynnością oraz schorzeniami tarczycy powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Produkt zawiera składniki wyprodukowane z mleka i jaj.