Oficjalna dystrybucja w Polsce

Transfer Factor Recall 221 zł!

 

Transfer Factor Recall

Transfer Factor Recall to suplement diety, który łączy formułę Tri-Factor z mieszanką składników odżywczych. Produkt posiada rozkładaną etykietę w 12 językach, w tym w języku polskim.

Zawartość opakowania: 90 kapsułek

Masa netto: 56,25 g

Skład: substancja przeciwzbrylająca (celuloza mikrokrystaliczna), tlenek magnezu, stabilizator (żelatyna), cholina (soja), brahmi (Bacopa monnieri L.) Pennell), miłorząb japoński (Ginkgo biloba L.), 4Life Tri-Factor Formula (wyprodukowany z siary krowiej (mleka) i żółtka jaja), glukonian magnezu, L-cysteina, L-tyrosina, L-glutamina, substancja przeciwzbrylająca (kwas stearynowy), stabilizator(woda), substancja przeciwzbrylająca dwutlenek krzemu) i barwnik (beta-karoten).

Stosowanie: 2 kapsułki dziennie

Kraj pochodzenia: USA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej.  Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem produktu.

Produkt zawiera składniki wyprodukowane z mleka, jaj, soi oraz minerały.